dewalt_dfm1110340
DEWALT DFM1110340 PTB-PRO doorsteekanker verzinkt M10x110
 1,02 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 50.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
Productomschrijving
  • PTB-PRO M10x110 Doorsteekanker - Verzinkt
  • Boordiameter: 10 mm
  • Totale lengte: 110 mm
  • Oppervlaktebehandeling (bout): Verzinkt
  • Schroefdraadmaat: M10
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352962023
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM1110340
Boordiameter
10 mm
Totale lengte
110 mm
Schroefdraadmaat
M10
Lengte
110,0 mm
Draadgrootte
M10 mm
Kopafmetingen
17,0 mm
Max. tfix
30,0 mm